Meist

Event Factory tiimil on üritustega enam kui
10-aastane kogemus.

Event Factory naiskond – lennukad ideed käsikäes filigraanse teostusega.
Paindlikkus, lust ja loomingulisus, need on koostisosad, mis on hea ürituse juures hädavajalikud. Meilt leiad sa seda kõike ja veel palju rohkemgi!

Emilia Abel

Projektijuht / partner

Emilia pagasis on aatatepikkune rahvusvaheline kogemus. Rohkem kui 10 aastat on ta korraldanud autoralli VIP-programme üle Euroopa. Nüüd leiab tema talent rakendust Event Factorys, kus tema hoolika ja täpse silma eest ei pääse peitu ükski peokorraldusse puutuv detail. Emilia teab, et õnnestumine sõltub pisiasjadest.


+372 521 7076

Inara Laan

Projektijuht / partner

Inaral on kogemust üritusturundusvallas juba üle kümne aasta, endise Tartu Kaubamaja turundusjuhina oskab ta üritusi suurepäraselt ka kliendi vaatenurgast hinnata. Event Factory naiskonnas on Inara visionäär, kelle pöörased ideed vormuvad kiiresti ägedateks üritusteks. Sõna VÕIMATU Inara sõnavaras ei leidu.


+372 5345 7699
Värskelt korraldatud

Uus-Veerenni elukvartali nurgakivi asetamine

Mis tekitab mõnusat kogukonnatunnet? Eks ikka toredad naabrid, hea toit, mõnus muusika ja hubane keskkond. Aitasime panna nurgakivi ühe Tallinna kesklinna uue ja toreda kogukonna tekkele. Sombusel novembrikuu lõunal tulid kokku vahvad inimesed, imelised muusikud Marie ja Robert Vaigla - sõime maitsvat toitu, kuulasime, mis plaanid on uue asumi loomisel ja rõõmustasime koos ehitajate ja ka tulevaste asumi elanikega.

Tutvu projektiga