Meist

Event Factory tiimil on üritustega enam kui
10-aastane kogemus.

Event Factory naiskond – lennukad ideed käsikäes filigraanse teostusega.
Paindlikkus, lust ja loomingulisus, need on koostisosad, mis on hea ürituse juures hädavajalikud. Meilt leiad sa seda kõike ja veel palju rohkemgi!

Emilia Abel

Projektijuht / partner

Emilia pagasis on aatatepikkune rahvusvaheline kogemus. Rohkem kui 10 aastat on ta korraldanud autoralli VIP-programme üle Euroopa. Nüüd leiab tema talent rakendust Event Factorys, kus tema hoolika ja täpse silma eest ei pääse peitu ükski peokorraldusse puutuv detail. Emilia teab, et õnnestumine sõltub pisiasjadest.


+372 521 7076

Inara Laan

Projektijuht / partner

Inaral on kogemust üritusturundusvallas juba üle kümne aasta, endise Tartu Kaubamaja turundusjuhina oskab ta üritusi suurepäraselt ka kliendi vaatenurgast hinnata. Event Factory naiskonnas on Inara visionäär, kelle pöörased ideed vormuvad kiiresti ägedateks üritusteks. Sõna VÕIMATU Inara sõnavaras ei leidu.


+372 5345 7699
Värskelt korraldatud

Merko tähtede gala – Ehitades homset

Ehituskunst nõuab omamoodi virtuoossuse ja meisterlikkuse saavutamist. Nii ehituses kui kunstis võib ette tulla aegu, kus teostuse hetkel ei pruugi tulemus kohe välja paista. Selleks, et tulemusest aimu saada on tarvis näha pikemat perspektiivi, on vaja näha “homset”, mil tänase töö tulemus vilja hakkab kandma. On vaja kindlat teadmist, et täna laotud vundament loob eeldused selleks, et homme võiksime paigale asetada katuseharja. Meie tulevik sünnib meie tänastest tegudest ja see, milliseks homne päev kujuneb on meie endi kätes juba täna. Piduehtes Kultuurikatel, ülev meeleolu, Eesti kõrgemaid noote laulvad ooperidiivad, imelised maitseelamused ja auhinnad aasta tegijatele - ka nii saab ehitada homset. Aitäh, armas Merko jätkuva usalduse ja imelise koostöö eest! Klient: AS Merko Ehitus Eesti Idee ja korraldus: Event Factory Loovjuht: Tanel Jonas Tehniline partner: Event Center

Tutvu projektiga