Meist

Ligi 15 aastat
erakordseid üritusi.

Meie nimes on küll “tehas”, aga kahte ühesugust toodet me ei valmista.
Iga üritus, iga sündmus, mille me oma klientidele korraldame, on meie jaoks põnev tellimustöö, sest igal üritusel ja sündmusel on oma nägu – unikaalne tellija, spetsiifiline eesmärk, kordumatu atmosfäär.
Kõigil Event Factory tiimis on 10-20-aastane, sadade ürituste korraldamise kogemus, lennukad loovlahendused ning laitmatuks teostuseks vajalik täpsus ja pühendumus.

Emilia Abel

Projektijuht / partner


+372 521 7076

Inara Laan

Projektijuht / partner


+372 5345 7699

Caspar Lootsmann

Produtsent


+372 5563 1191

Peep Kala

Tehniline projektijuht


+372 5621 0810

Karin Lamberg

Assistent


+372 509 9939
Värskelt korraldatud

Keskkonnaameti 10. aastapäeva vastuvõtt – Homse elu viis

Keskkonnaameti esimene ümmargune sünnipäev oli justkui verstapost tegemaks vahekokkuvõtteid ja vaatamaks tulevikku. Aga ka selleks, et kolleegide ja sõprade seltsis mõnusalt lõõgastuda ning maitsvaid toite, head huumorit, suurepärast muusikat ja kvaliteetset seltskonda nautida. Õhtu pealkiri kätkes eneses sõnamängu, mis kannab ühte väga olulist mõtet. Ühest küljest tähistab viis selles peakirjas laulu, teisest küljest moodust, võimalust, kuidas oma elu elada. Keskkonnaameti sündmus on suurepärane võimalus küsida, millise kõlaga on laul, mida laulab meie elukeskkond homme – millisena näeme me oma riigi ja looduse tulevikku. Aitäh Keskkonnaametile usalduse ja toreda koostöö eest! Klient: Keskkonnaamet Loovjuht: Tanel Jonas (Kolm Õuna) Tehniline partner: Event Center

Tutvu projektiga