Meist

Meil on,
mida meenutada.

Event Factory 15 aasta jooksul pole tootmisliinidel mitte kunagi valminud kahte ühesugust toodet. Meie jaoks on ürituste korraldamine võimalus luua midagi enneolematut. Suvepäevad, jõulupeod, galad, seminarid – iga sündmus, mille koos oma klientidega oleme korraldanud, pakub põnevust ja väljakutseid, sest absoluutselt igal üritusel on oma nägu, eesmärk ning atmosfäär.

Kõigil meie tiimiliikmetel on sadade ürituste korraldamise kogemus, mille tulemusel sünnivad lennukad loovlahendused ja sinu süda võib alati rahul olla.

Emilia Abel

Projektijuht / partner


+372 521 7076

Inara Laan

Projektijuht / partner


+372 5345 7699

Värskelt korraldatud

Häirekeskuse talvegala 2020

#igainimeneloeb võiks olla meie kõigi deviis. On väga oluline, et meil kõigil oleks julgust märgata abivajajat, ära tunda enda abivajadust ja helistada vajadusel Häirekeskusesse, kus vastavad asjatundlikud päästekorraldajad. Event Factory tiimil oli taaskord au korraldada Häirekeskuse iga-aastast tänuüritust. Gala, mille märsõnadeks olid tänu, turvatunne, asjatundlikkus ja inimlikkus - väärtused, mis on Häirekeskuses igapäevased kaaslased. Aitäh Häirekeskusele, et usaldasite oma aasta olulisema sündmuse korralduse meie kätesse!

Tutvu projektiga